Kutsekomisjon

Kutse andmisega seotud tegevuse korraldamiseks määratud isiku nimi ja kontaktandmed:

Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit
E-post: info@empl.ee
Tel: +372 656 7643
Telliskivi 60, 10412 Tallinn
www.empl.ee

Kutsekomisjoni koosseis

Pille Meier – Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit. Pille Meier on Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu teemajuht hariduse ja tööstuse valdkonnas.

Rainer Laigu – Riigimetsa Majandamise Keskus. Rainer Laigu on oma ala tunnustatud spetsialist, kes juhib Riigimetsa Majandamise Keskuses Metsamajandusosakonda, olles kursis igapäevaselt metsas toimuvaga. Omab selget visiooni, kuidas saaks metsas tegutsevate töötajate tööd kvaliteetsemaks muuta. Osales standardite, hindamiskriteeriumite ning kutsekorra väljatöötamise juures.

Toomas Kams – Fest-Forest AS. Toomas Kams on 1998. aastal lõpetanud Eesti Põllumajanduse Akadeemia Metsamajanduse insenerina. Oma ala spetsialist, kelle firma tegeleb metsade majandamise korraldamisega ning kelle alluvuses töötavad metsandusliku eriharidusega töötajad. Kaasame uue inimese, kel on töömaailma teadmine metsuri ja metsandusspetsialistidele seatavatest ootustest.

Andres Olesk – Valga Puu OÜ. Andres Olesk on eriala spetsialist, kes on raiemaailmameister. Luua Metsanduskooli lõpetanuna on ta praegu Valga Puu, kellel on tööandjana kõige rohkem metsamasinad Eestis. Andres on osalenud nii EMPL-i juhatuses eelnevatel aastatel kui ka kutsekomisjoni töös – 2010-2013. aastal.

Marek Moorits – Combimill Reopalu OÜ. Marek Moorits on Combimill Reopalu OÜ saeveski juht, kes oma ala tunnustatud spetsialistina soovib saetööstuse ettevõtetesse tööle kutsumusega ja pühendunud inimesi. Aitas välja töötada kutsestandardi saetööstuse operaatoritele ja omab vaadet, kuidas võiks uus saetöösturite standard tööle hakata.

Haana Zuba-Reinsalu – Luua Metsanduskool. Haana Zuba-Reinsalu on Luua Metsanduskooli direktor.

Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu koostööpartnerid