Kutsekomisjon

Kutse andmisega seotud tegevuse korraldamiseks määratud isiku nimi ja kontaktandmed:

Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit
E-post: info@empl.ee
Tel: +372 656 7643
Telliskivi 60, 10412 Tallinn
www.empl.ee

Kutsekomisjoni koosseis

Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit
Pille Meier on Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu teemajuht hariduse ja tööstuse valdkonnas.

Riigimetsa Majandamise Keskus

Rainer Laigu on oma ala tunnustatud spetsialist, kes juhib Riigimetsa Majandamise Keskuses Metsamajandusosakonda, olles kursis igapäevaselt metsas toimuvaga. Omab selget visiooni, kuidas saaks metsas tegutsevate töötajate tööd kvaliteetsemaks muuta. Osales standardite, hindamiskriteeriumite ning kutsekorra väljatöötamise juures.

Fest-Forest AS

Toomas Kams on 1998. aastal lõpetanud Eesti Põllumajanduse Akadeemia Metsamajanduse insenerina. Oma ala spetsialist, kelle firma tegeleb metsade majandamise korraldamisega ning kelle alluvuses töötavad metsandusliku eriharidusega töötajad. Kaasame uue inimese, kel on töömaailma teadmine metsuri ja metsandusspetsialistidele seatavatest ootustest.

Valga Puu OÜ

Andres Olesk on eriala spetsialist, kes on raiemaailmameister. Luua Metsanduskooli lõpetanuna on ta praegu Valga Puu, kellel on tööandjana kõige rohkem metsamasinad Eestis. Andres on osalenud nii EMPL-i juhatuses eelnevatel aastatel kui ka kutsekomisjoni töös – 2010-2013. aastal.

 

Combimill Reopalu OÜ

Marek Moorits on Combimill Reopalu OÜ saeveski juht, kes oma ala tunnustatud spetsialistina soovib saetööstuse ettevõtetesse tööle kutsumusega ja pühendunud inimesi. Aitas välja töötada kutsestandardi saetööstuse operaatoritele ja omab vaadet, kuidas võiks uus saetöösturite standard tööle hakata.

 

Luua Metsanduskool

Pille Ligi on Luua Metsanduskooli täiendusõppe osakonna juhataja

Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu koostööpartnerid