13. metsanduslik orienteerumisvõistlus ehk Metsapäev

 15. mail 2013 toimub Tihemetsas Voltveti Koolituskeskuses 13. metsanduslik orienteerumisvõistlus ehk Metsapäev.

Võistlusel tuleb metsas kaardi abil läbida ligi 4 km pikkune rada ja selle kontrollpunktides lahendada metsanduse ning looduse teemalisi ülesandeid. Võistluse eesmärk on oma teadmiste ja oskuste näitamine, enda vastupidavuse proovilepanek, üldhariduskoolide õpilastel ka metsamehe elukutsega tutvumine. Võistlus annab võimaluse ka kevadisel ajal üheskoos meeldivalt aega veeta.

Võistlemas on kõik metsamajanduse õpilased, kuid ootame võistlema ka teiste erialade õpilasi ja üldhariduskoolide 8. ja 9. klasside esindust (ühest koolist maksimaalselt 8 õpilast).

Kaasa võib võtta kompassi, vajalik on kirjutusvahend, metsa- ja vihmakindlad  riided ning jalanõud. Start on Viljandi-Kilingi-Nõmme mnt.118 km Rahujärve ääres.

Registreerimine võistluseks aadressil: <!– var prefix = 'mailto:'; var suffix = ''; var attribs = ''; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy99216 = 'kaja.hiie' + '@'; addy99216 = addy99216 + 'hariduskeskus' + '.' + 'ee'; document.write( '‘ ); document.write( addy99216 ); document.write( ‘‘ ); //–> <!– document.write( '‘ ); //–> See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. <!– document.write( '’ ); //–> või telefonidel 56675142; 4491062; 5168099. Palume teatada osalejate nimed, klass ja õpetaja nimi koos kontakttelefoni numbri ning e-posti aadressiga hiljemalt 3. maiks.

Parimatele on auhinnad!

Allikas: Tihemetsas Voltveti Koolituskeskuses