International Conference INDUSTRY 4.0 IN PRACTICE FROM VISION TO IMPLEMENTATION

Industry 4.0 in practice

Kutsume teid osalema konverentsil, kus  arutletakse koos välisekspertidega selle üle, kuidas tööstus 4.0 põhimõtteid kiiremini praktikas ellu rakendada.

12 -13 mai 2015 toimub Tallinnas, Radisson BLU Hotel Olümpias kõrgetasemeline konverents, mis koondab Saksa, Eesti ja Põhjamaade tööstuse kogenud juhid ning informatsiooni- ja kommunikatsioonitehnoloogia ettevõtete tippeksperdid.

Konverentsil arutletakse koos välisekspertidega selle üle, kuidas tööstuse 4.0 põhimõtteid kiiremini praktikas ellu rakendada ja millised on IKT sektori ärivõimalused selles. Teieni tuuakse praktilisi näiteid ja parimaid praktikaid Euroopa tippettevõtete ja teadusasutuste poolt, näiteks nagu Kuehne Logistics University, Bosch Software Innovations, ABB Automation ja „Acatech forum for Industry 4.0“ , lisaks esinevad erinevad IKT eksperdid Eestist ja välismaalt. Vaata täpsemat kava www.industry40.ee .

Konverentsi päeva õhtul, 12 mai, on osalejad kutsutud  Saksa Suursaadiku vastuvõtule ja 13 mai toimuvad networking üritus ning ettevõtete külastused.

Konverentsile registreerumine ja täpsem informatsioon on kättesaadav www.industry40.ee.