Konkurss “Praktik Cum Laude” (Tööandjate Keskliit)

Hea ettevõtja!

Kutsun teid osalema Eesti Tööandjate Keskliidu kutseõppuritele ja tudengitele suunatud „Praktik Cum Laude“ konkursil, mille käigus valime esmakordselt välja Eesti parimad praktikandid.

Pilootprojektis on oodatud osalema ettevõtted ja praktikandid viiest valdkonnast: toiduainetööstus, kaubandus, rõiva- ja tekstiilitööstus, metsa- ja puidutöstus, hotellid ja restoranid.

Konkursi eesmärk on tähtsustada noortele praktika olulisust õppeprotsessis ja tööalase karjääri planeerimisel, tunnustada tublisid praktikante ning tõsta esile ettevõtteid, kes on neisse panustanud. Kampaaniat saadab teavitus meedias ja Facebookis. Projekt kulmineerub septembris 2016, mil valime viie erialaliidu nominantide seast välja parima praktikandi kahes kategoorias:

1. parim praktikant kutseõppes,
2. parim praktikant kõrgharidusõppes.

Ettevõtted saavad konkursile kandidaate esitada kuni 31. augustini 2016. Kandidaatidena saab üles seada konkursil osalevate valdkondade põhikutselade kutseõppuri ja/või üliõpilase, kes on käesoleval õppeaastal sooritanud ettevõttes õppekavas ettenähtud praktika. Iga ettevõte võib esitada kokku kuni kaks kandidaati: ühe kandidaadi kutseõppe ja ühe kandidaadi kõrghariduse kategoorias.

Palun andke teada oma soovist osaleda „Praktik Cum Laude“ kampaania raames praktikakoha pakkujana aadressil liina.zereen@prstrategies.ee. Kampaania väljakuulutamisega kaasneb meediakampaania, kus märgime ära esimesed osalemisest teada andnud ettevõtted. Kampaanias osalevate ettevõtete nimekirja avaldame ka Eesti Tööandjate Keskliidu kodulehel, samuti läheb info kampaanias osalevate ettevõtete kohta koolidele ja tulevastele praktikantidele. Loomulikult saavad ettevõtted kampaaniaga liituda ka hiljem ja jooksvalt.

Kutsun teid üles väärt algatusest osa võtma ja panema aluse traditsioonile, mis loodetavasti kordub edaspidi igal aastal.

Projekti toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Aprillikuu jooksul lisandub konkursi lisainfo Eesti Tööandjate Keskliidu kodulehele http://www.employers.ee/.

Küsimuste korral palun pöörduda konkursi projektijuhi Liina Zereeni poole aadressil liina.zereen@prstrategies.ee või telefonil +372 5809 5551.

Lugupidamisega
Toomas Tamsar
Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja