Lõuna-Eesti Erametsa OÜ alustas koostööd Luua Metsanduskooliga

Lõuna-Eesti Erametsa OÜ ja Luua Metsanduskool sõlmisid koostööleppe, et hakata välja andma stipendiumi tublile metsandusõpilasele.

Stipendiumi suurus on 1300 eurot. Stipendium määratakse üheks õppeaastaks ja makstakse välja osamaksetena üks kord kuus.

Lõuna-Eesti Erametsa OÜ juhataja Aivo Johanson ütles, et ettevõte soovib kaasa aidata metsandusalase hariduse väärtustamisele.

“Eesti vajab harituid ja asjatundlikke metsamehi. Asutasime selle stipendiumi lootuses, et see võimaldab ühel andekal noorel rohkem õpingutele keskenduda,” ütles Johanson.

Koolile tähendab stipendium jälle üht olulist sammu, kus haridus ja töömaailm leiavad ühise kokkupuutepunkti. Stipendium on oluline, et motiveerida õppijat, anda õpingutele ja tulevikuplaanidele kindlam siht.

Stipendium on mõeldud Luua metsanduskooli metsandusspetsialisti õppekava õppijale, kes on pärit Lõuna-Eestist või kellel on kindel plaan pärast õpinguid end siduda Lõuna-Eestiga. Õppuril on võimalus läbida oma praktika Lõuna-Eesti Erametsa OÜ-s.

Konkurss stipendiumi taotlemiseks kuulutatakse välja järgmise õppeaasta alguses, 2015. aasta septembris.

Peale Luua Metsanduskooli toetab Lõuna-Eesti Erametsa OÜ ka Vapramäe-Vellavere-Vitipalu looduskeskust, Elva Gümnaasiumi tööõpetuse klassi ning Tallinna Loomaaeda.

LISAINFO
Aivo Johanson
Lõuna-Eesti Erametsa OÜ juhatuse liige
Tel 5072544
aivo@erametsa.ee