Luua Metsanduskool ja Husqvarna Eesti asuvad koos keskkonna- ja tööohutusteadlikkust tõstma

Luua Metsanduskool ja Husqvarna Eesti OÜ kirjutasid reedel alla koostöölepingule, mille eesmärgiks on ühiselt asuda tõstma keskkonna –  ja tööohutusteadlikkust ning rõhutada turvavarustuse kasutamise vajalikkust metsatöödel.

 “Koostööleping Luua Metsanduskooliga on pikaajalise partnerluse tulemus, mis nüüd on saanud konkreetse vormi. Meie soov on populariseerida raietöö ja maastikuehituse  elukutseid ning võimaldada noortel õppida võimalikult kaasaegsete vahenditega. Õigete töövõtete ja –vahendite kasutamist tuleb õppida varakult. Kui on omandatud valed harjumused, siis on hiljem väga raske ümber õppida ja oma käitumist muuta. Meie jaoks on väärtuslik ka  õpilastelt ja õpetajatelt  saadav tagasiside meie toodete kasutatavuse ning vastupidavuse kohta,“ põhjendas Husqvarna Eesti OÜ tegevjuht Jaanus Vahesalu koostööd metsanduskooliga.

Lepingu kohaselt komplekteerib Husqvarna kooli raieklassi vajalike remondi- ja diagnostikaseadmetega, tagab koolile vajalikud õppevahendid ja viib läbi demo- ja õppepäevi kooli töötajatele ja õpilastele ning paneb välja stipendiumi. Lisaks saab kool soetada varustust soodushindadega.

Metsanduskool viib  Husqvarna eestvedamisel läbi raie maailmameistrivõistluste ettevalmistuslaagreid  ning võimaldab omalt poolt Husqvarnal kasutada oma praktikabaasi ja -ruume praktilise õppe ja täienduskoolituse läbiviimiseks nii oma töötajatele kui ka  teistele ettevõtetele.

„Tänu koostööle Husqvarnaga saavad meie õpilased saavad töötada kvaliteetsete tööriistadega ning ohutus- ja turvavarustusega ning kursis olla uuemate arengutega raietöö  ja maastikuehituse vallas. Meie jaoks on oluline, et Husqvarna toetab ka noorte võistlussporti – 2015. aastal toimuvad Euroopa metsandusõppurite raiemeistrivõistlused ja Husqvarna toetus võimaldab meil selleks hästi valmistuda,“ ütles Luua Metsanduskooli direktor Haana Zuba-Reinsalu.

Husqvarna Group  on maailma suurim kettsaagide, trimmerite, muruniidukite ja aiatraktorite tootja,  Euroopa juhtiv eratarbijale mõeldud kastmissüsteemide tootja  ja üks maailma juhtivatest teemantlõikevahendite tootjatest. Husqvarna kodukasutajatele ja professionaalidele mõeldud tooteid müüakse rohkem kui 100 riigis ja seal töötab üle 15700 inimese. 2011. aastal ulatus grupi käive 30 miljardi SEKini.

 

Lisainfo

Jaanus Vahesalu
Husqvarna Eesti OÜ tegevjuht
<!– var prefix = 'mailto:'; var suffix = ''; var attribs = ''; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy1389 = 'jaanus.vahesalu' + '@'; addy1389 = addy1389 + 'husqvarnagroup' + '.' + 'com'; document.write( '‘ ); document.write( addy1389 ); document.write( ‘‘ ); //–> <!– document.write( '‘ ); //–> See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. <!– document.write( '’ ); //–>
6650005
5218430

 

Haana Zuba –Reinsalu

Luua Metsanduskooli direktor

<!– var prefix = 'mailto:'; var suffix = ''; var attribs = ''; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy36349 = 'haana' + '@'; addy36349 = addy36349 + 'luua' + '.' + 'ee'; document.write( '‘ ); document.write( addy36349 ); document.write( ‘‘ ); //–> <!– document.write( '‘ ); //–> See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. <!– document.write( '’ ); //–>

7762112

5115399