Tartu Ülikool kutsub 1.-5. aprillini osa võtma Tallinna nädala üritustest

Tööandjate keskliidu liige Tartu Ülikool kutsub osalema 1.–5. aprillini toimuvale Tartu Ülikooli Tallinna nädalal, mille jooksul pakutakse mitmekesist valikut loengutest, seminaridest ja koolitustest, mida viivad läbi oma eriala professionaalid Tartu Ülikoolist. Kõik üritused toimuvad ülikooli Tallinna esinduses (Teatri väljak 3) ja on TASUTA. Info ja registreerimine www.ut.ee/tallinn

Nädala üheks tähtsündmuseks on teisipäeva, 2. aprilli pärastlõunal toimuv majandusseminar Pankrot? Tänan, ei!, kus pankrotiga seotud teemadel räägivad ülikooli majandusteaduskonna teadur Oliver Lukason ja õigusteaduskonna doktorant, Swedbanki jurist-õigusanalüütik Annemari Õunpuu ning Bermet Managementi nõukogu esimees Ergo Metsla. Arutelu juhib pankrotihaldur, õigusteaduskonna doktorant Toomas Saarma.

2. aprilli ennelõunal toimub personalipäev, kus muutusi soosivaid juhtimispraktikaid tutvustab ülikooli majandusteaduskonna juhtimise teadur Krista Jaakson ning toimuvad lühikoolitused „Muutusi takistavad tegurid“, mille viib läbi sotsiaal- ja haridusteaduskonna doktorant ja õppejõud Tiiu Taur, ja „Mis sõltub ajakirjandusest?“, mille viib läbi sotsiaal- ja haridusteaduskonna dotsent Maarja Lõhmus.

 

Allikas: Eesti Tööandjate Keskliit