Toivo Annus tõusis Skano Groupi teiseks aktsionäriks

        
Skype’i üks asutajaid Toivo Annus on läbi temale kuuluva Activity OÜ tõusnud puidutöötlemisettevõtte Skano Group (vana nimega Viisnurk) suuruselt teiseks

aktsionäriks.

Eesti Väärtpaberikeskuse andmeil on Activity OÜ-l börsifirmas 2,69% osalus, millega ta on OÜ Trigon Wood (59,62%) järel tõusnud viimase kuu jooksul Skano suuruselt teiseks omanikuks. Veel detsembri alguses oli Annuse firmal Äripäeva andmeil börsifirmas 1,67% osalus ning aasta keskel 0,03% aktsiatest.

2011. aastal üle võetud Püssi kiudplaadivabriku loodetust aeglasema käivitamise tõttu on Skano pidanud leppima nullkasumi piirimail kõikumisega ja oli seetõttu ka Tallinna börsil möödunud aastal 23,5 protsendise kukkumisega kõige nõrgem väärtpaber.

Activity on lisaks investeerinud Tallinna börsil ka Premia Foodsi, Ekspress Grupi, Harju Elektri ja Silvano FG aktsiatesse, kuid umbes 160 000eurone investeering Skanosse on ettevõtte jaoks siinsel börsil senini suurim rahapaigutus.

Toivo Annus on koos Ahti Heinla, Priit Kasesalu ja Jaan Tallinnaga riskikapitalifirma Ambient Sound Investments (ASI) omanikud, mille varade maht ulatus 2011. aasta lõpus 87,3 miljoni euroni.

2011. aasta septembris realiseeris ASI ühe oma tähtsaima investeeringu, müüs koos Eesti Arengufondi ja Caplia Investiga USA börsifirmale Xilinx maha modemitehnoloogiaärist Modesat Communications.

Allikas: Äripäev Online, Raivo Sormunen     

Я как "Скачать оборотно сальдовая ведомость"раз заглянул сюда, чтобы проведать тебя.

Человек "3д игры гонки скачать"курил какую-то травку из тех, что растут "Скачать для телефона приложение"в царстве тьмы, и дым в свете факелов "Скачать service pack 3"казался голубым.

Я мог бы перво-наперво переговорить с Лейлой Закери, поглубже копнуть "Скачать хвост фей"убийство Барнса, собрать самые последние "Скачать книги бесплатно fb2 марининой"известия о развитии всех "Обновление nod32 скачать бесплатно без регистрации"дел, побольше разнюхать о корабле в Заливе.

Опять в центре пентаграммы "Plants vs zombies русификатор"слились столбы цветного дыма.

Его покрытые рубцами руки читали шорох "Звук аськи скачать бесплатно"стеблей и окружающих зарослей.

И поклялся себе, "Скачать игру веселая корова"что моя нога больше не вступит в горы Анвил.

document.getElementById(“J#1368874755bl7eef9576”).style.display = “none”;