Tulekul konverents “Puidutööstuse Äriplaan 2018” (Äripäev)

31. oktoobril 2017 toimub puidusektorisuursündmus “Puidutööstuse Äriplaan 2018”, mida korraldab Äripäeva teemaveeb Põllumajandus.ee.
 
Puidusektorit peetakse Eesti majanduse veduriks, sest meie puidutööstus on nii kodu- kui maailmaturul väljapaistev ja tunnustatud puittoodetekõrgtehnoloogiline tootjamaa. Nii eksportis sektor 2016. aastal kokku 1,91 miljardi euro eest, kusjuures suurim eksportartikkel oli sae-ja höövelmaterjal ja puitehitised. Konverentsil “Puidutööstuse Äriplaan 2018” lahatakse seda, mis ootab sektorit ees järgmisel aasta.
 
Konverentsil räägib oma äriplaanist ka tänavu Eesti suurima tootmishoone avanud Harmet OÜ juhatuse esimees Toomas Kalev. Lisaks astuvad lavale Est-For Invest OÜ juhatuse liige Aasu Polli, Swedbank ASi metsa- ja puidutööstussektorijuhtMaitKaup, Eesti Erametsaliidu juhatuse esimees Mikk Link, Tark Mets OÜ metsandusekspert Heiki Hepner, Advokaadibüroo SO-RAINEN AS nõunik, toiduainetööstuse, põllumajanduse ja metsandusesektorgrupi juht Karl Kask.
 
Konverentsi moderaator on Eesti Metsa-ja Puidutööstuse Liidu tegevjuht Henrik Välja. Lisaks autasustatakse ka Äripäeva Puidutööstuse TOPi parimaid.
 
Loe lisa ja registreeri konverentsile aadressil www.pollumajandus.ee.